Головна НовиниІрпінь В Ірпінському ліцеї «Лінгвіст» закінчують капітальний ремонт укриття (відео)

В Ірпінському ліцеї «Лінгвіст» закінчують капітальний ремонт укриття (відео)

Автор: Max

Уже після новорічних канікул усі учні Ірпінського ліцею «Лінгвіст» вийдуть на офлайн навчання. Тут закінчують капітальний ремонт найбільшого шкільного укриття громади. Трохи більше, ніж 1700 квадратних метрів оновленого та розширеного сховища.  

У частині приміщень вже зробили стіни та підлогу. Далі планують робити підвісну стелю, міняти світильники та встановлювати спеціальні лави.

Валентина Антоненко, директорка Ірпінського ліцею «Лінгвіст»:

«Через декілька тижнів буквально будуть в укритті встановлені лавочки зі спинками, вони будуть вкручені у стіни. І на недалеке майбутнє замість стільців тут з’являться теж лавочки, про що я мрію, і ще крім лавочок багато чого».

В укритті оновлюють і систему вентиляції, щоб під час декількагодинних тривог дітям було чим дихати. У кожному такому прорізі встановлять вентилятор. Внутрішні комунікації ж по можливості сховають у такі короби, щоб вони не висіли над головами дітей.

У шкільному сховищі передбачені й вбиральні. Тут вже поклали плитку та замінили каналізаційні труби. Залишається встановити сантехніку.

Усе це стало можливим завдяки азербайджанській державній компанії «SOCAR». Саме вона фінансує капітальний ремонт укриття.

Варто зазначити, що Азербайджан та компанія «SOCAR» постійно допомагають Ірпінському ліцею «Лінгвіст». Саме вони відновили пошкоджений після бойових дій заклад освіти. А цього літа ще й допомогли утеплити стіни ліцею.

Юлія Устич, заступниця ірпінського міського голови:

 «Ми їм дуже дуже дякуємо, ми з ними дружимо і чітко розуміємо, що тільки завдяки Азербайджану, завдяки компанії «Socar», маємо те, що зараз маємо. З нового року наші діти будуть в облаштованому сучасному укритті».

Читати також