Головна НовиниІрпінь В Ірпінському ліцеї інноваційних технологій відбувся день відкритих дверей (відео)

В Ірпінському ліцеї інноваційних технологій відбувся день відкритих дверей (відео)

Автор: Max

В Ірпінському ліцеї інноваційних технологій – вихідний. Попри це, тут двері відчинені. І вже на вході педагоги з приємністю зустрічають тих, хто бажає поповнити дружну родину цього закладу. Сьогодні тут день відкритих дверей. І не лише для майбутніх ілітівців, але і їхніх батьків.

Вікторія, гостя ІЛІТу:

«Я прийшла із середнім сином. Старший син вже навчається тут в 11 класі. Навчання на високому рівні- це по-перше. По- друге, тут дуже комфортно дітям навчатися. Індивідуальний підхід вчителів до кожної дитини окремо».

 Марія, гостя ІЛІТу:

«Кажуть, що дуже добра англійська, круто по ІТ, і астрономія, яка його дуже вабить».

 Рома, гість ІЛІТу:

«Мені подобається як ця школа виглядає і які тут предмети».

Команда ІЛІТ запросила гостей побувати за лаштунками інновацій. Для цього організували екскурсію ліцеєм, познайомили з викладачами та адміністрацією, і показали, як, зазвичай, проходять уроки. З’ясувалося, тут дуже легко подружитися зі штучним інтелектом. Варто лише полюбити урок інформатики. А щоб побачити виверження вулкану не виїжджаючи з Ірпеня, достатньо прийти на урок хімії.

 Гліб, гість ІЛІТу:

«Це дуже круто, мені дуже сподобалося»

Діти і батьки вже зауважили, що й на усіх інших уроках теж не буває нудно.

 Наталія, гостя ІЛІТу:

«Мені подобається, що точні науки діти вивчають через досліди».

Марія, гостя ІЛІТу:

«Із фізики мені запам’яталося, як крутилася ця штучка і був електричний струм, і загадки з математики теж були дуже цікаві».

Ольга, гостя ІЛІТу:

«Я бачу, що вчителі кожен горить своїм предметом і бажає донести до дітей, зацікавити в першу чергу дитину. Це вразило».

В ІЛІТі переконані, що Ірпінський ліцей інноваційних технологій — це найкраще місцем для дитини, яка прагне вчитися. Тут стверджують, для учнів ліцею немає жодної потреби в репетиторах. Все, чому треба навчити дитину, роблять вчителі за свою зарплату. Навіть, якщо треба позайматися з учнем додатково.

Олесь, гість ІЛІТу:

«Шикарно. А навіщо репетитор, якщо ти вчишся?».

Яна, гостя ІЛІТу:

«Це повинно бути нормою. Така якість освіти, що не потрібно наймати додаткових вчителів».

 Марія Гостін, в.о. директора Ірпінського ліцею інноваційних технологій:

«Коли діти закінчують ІЛІТ, вони готові до всього. У них немає сумнівів, що вони можуть кудись вступити. Вони точно знають, що їх підготували максимально. Вони чітко знають куди вони хочуть і готові до цього в кінці 11 класу».

Вступний бал в ІЛІТі завжди був дуже високим. Адже сюди вступають кращі з кращих. І поняття блату тут не проходить. Щасливцями стануть ті, хто 5 червня складе комплексний екзамен з української та англійської мови, математики і виконає творче завдання з психології. За прохідний максимум  треба буде добряче поборотися. Адже місць не так і багато.

Наталія Тіт, заступниця директора Ірпінського ліцею інноваційних технологій:

«Що стосується сьомого класу – це 20 учнів. Восьмого класу – 20 учнів. Девятий, десятий, одинадцятий — це буде доповнення, доукомплектування. Це може бутим 5 чи 3. Подібну інформацію ми будемо висвітлювати на сайті закладу і сторінці фесбук».

Читати також