Головна НовиниІрпінь В Ірпінському історико-краєзнавчому музеї відкрилася виставка «Мистецтво перемоги»

В Ірпінському історико-краєзнавчому музеї відкрилася виставка «Мистецтво перемоги»

Автор: Max

У День Незалежності України, 24 серпня, в Ірпінському історико-краєзнавчому музеї відкрили виставку «Мистецтво перемоги». Експозицію створили спільно з Національним музеєм-заповідником української військової звитяги.

Родзинка експозиції — 3D екскурсія «Нескорений Ірпінь».

«Те, що ми презентуємо сьогодні — це 3D фіксація злочинів російської армії, які були вчинені ними у лютому-березні 2022 року. Мені би дуже хотілося, щоб таким, яким ви побачите Ірпінь в цих окулярах, ви не бачили його більше ніколи. Хай він залишиться тільки там, на оцій 3D фіксації», — зазначила керівниця відділу культури, національностей та релігій ІМР Євгенія Антонюк.

Переглянути 3D екскурсію можна буде сьогодні до 15:00. Усього таких екскурсій створять 7. Детальніше про це можна прочитати ТУТ.

Зали оновленого історико-краєзнавчого музею заповнені цікавими експонатами. Серед них — розписані гільзи, роботи учасників художнього пленеру «Намальований Ірпінь», залишки одного із найкращих роялів Київщини, уламок російського вертольоту Мі-24, який летів у Гостомель, але був збитий над Київським водосховищем, та багато чого іншого.

Також у музеї організували куток світлої пам’яті з іменами усіх загиблих Героїв, які захищали Ірпінь і загинули за Україну, починаючи з 2014 року.

Відвідати експозицію можна буде з вівторка по суботу з 10:00 до 16:00. Виставка працюватиме до 10 вересня.

Читати також