Головна НовиниІрпінь В Ірпінській громаді запустили 20 котелень, ще 2 – у процесі, — Олександр Маркушин

В Ірпінській громаді запустили 20 котелень, ще 2 – у процесі, — Олександр Маркушин

Автор: Max

Рівно тиждень тому в Ірпінській громаді розпочався опалювальний сезон. Станом на сьогодні КПП «Теплоенергопостач» запустив 20 котелень, ще 2 – у процесі. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Тепло вже мають всі об’єкти соціальної інфраструктури, майже весь житловий фонд, який підключений до центральної системи опалення. Проте через значне різке навантаження системи можуть виникаюти несправності – працівники КП «Теплоенергопостач» та «УЖКГ «Ірпінь» оперативно виїжджають на всі виклики, щоб забезпечити жителів громади стабільним теплом до настання морозів», — додав мер міста.

Якщо у вашому будинку є проблеми з опаленням, телефонуйте за телефонами комунальних підприємств: КП «УЖКГ «Ірпінь» — (04597) 63-005; КПП «Теплоенергопостач» — (04597) 63-314. Також заявки можна залишати на Гарячій лінії Ірпінського міського голови: 0800 335 191.

Нагадаємо, нещодавно Олександр Маркушин розповів,  що ірпінські комунальники роблять усе можливе, щоб навіть у випадку масованих обстрілів критичної інфраструктури ірпінчани були у теплі та мали доступ до чистої води.

Читати також