Головна НовиниІрпінь В Ірпені знайшли міну часів Другої світової війни

В Ірпені знайшли міну часів Другої світової війни

Автор: Max

Неподалік житлового комплексу «Грін Ярд» на вулиці Білокур в Ірпені знайшли міну, яка залишилась там після Другої світової війни. Про це інформує Муніципальна варта.

На вибухонебезпечний предмет випадково натрапив місцевий мешканець та одразу викликав спеціалістів. Сапери служби розмінування виїхали на місце, вилучили стару іржаву міну та передали її фахівцям ДСНС для знешкодження.

«Ця небезпечна стара знахідка показує, що будь-якої миті людина може натрапити на відголоски не тільки нинішньої, а й навіть давно минулої війни»,— зауважили в Мунварті.

Також там наголосили, що всі боєприпаси, особливо старі можуть ховати в собі велику небезпеку. Саме тому у жодному разі не можна чіпати, рухати, переміщати та розбирати вибухонебезпечний предмет.

«У випадку виявлення зброї, боєприпасів чи інших вибухонебезпечних предметів на території Ірпінської міської територіальної громади, або якщо ви потребуєте обстеження на їх наявність, телефонуйте на цілодобову «гарячу лінію» Муніципальної варти за телефонами: (073) 070-05-57; (068) 379-92-27; (04597) 60-400»,— нагадали в Муніципальній варті Ірпеня.

Читати також