Головна НовиниІрпінь В Ірпені затвердили Програму по системній допомозі військовим на 2024-2026 роки

В Ірпені затвердили Програму по системній допомозі військовим на 2024-2026 роки

Автор: Max

15 мільйонів із бюджету Ірпінської громади на потреби військових. Саме така сума передбачена у затвердженій сьогодні Програмі по системній допомозі військовим на 2024-2026 роки.

Цю програму спільно розробили відділ економіки і стратегічного планування ІМР, депутати та міський голова.

Як зазначила у коментарях журналістам ITV депутатка Зоряна Міронішена, ця програма передбачає закупівлю дронів, рацій, засобів зв’язку, пересування та інших необхідних речей для бойових підрозділів різних служб.

Ірпінська громада стала однією із небагатьох в Україні, де є така програма, проте не першою.

«Ми обмінювалися досвідом із Солонківською громадою, що на Львівщині. Вони вже підтримують Збройні Сили України з 2014-15 року. Їхня програма була ретельно створена, але ми її трошки змінили та адаптували під себе», — розповіла Міронішена.

Допомогу будуть надавати за запитами військових. У коментарях журналістам ITV депутат Антон Головенко наголосив, що акцентувати увагу будуть саме на тих підрозділах, де воюють ірпінці.

«Ми не можемо забезпечити всі Збройні Сили. Для цього є у нас державний бюджет. Але у нас є база, в якій занесено, де служать наші ірпінчани. І ми намагаємося саме їм в першу чергу допомогти», — розповів Головенко.

Читати також