Головна НовиниІрпінь В Ірпені встановлюють контейнери для збору вживаних речей (відео)

В Ірпені встановлюють контейнери для збору вживаних речей (відео)

Автор: Max

До Ірпеня прибули ось такі гарненькі новесенькі контейнери. Ні, ні, вони не для сміття. А  для збору одягу, взуття та інших речей, які можуть ще послужити людям. Їх встановлює громадська організація «Зелений промінь» у співпраці з управлінням благоустрою міста. Перший такий пункт розмістили біля ЖК «Карат» на Університетській.

Катерина Пасюк, начальниця КП «Управління благоустрою міста»:

«Всього буде забезпечено 8 локацій. Хочу, скориставшись нагодою, подякувати головам ОСББ за надану можливість, що погодилися на своїх територіях облаштувати ці майданчики».

Контейнери одразу кидаються у вічі, так що їх не складно буде примітити, як тільки-но з’являться біля інших будинків. «Зелений промінь» спершу долучив до такої ініціативи столицю. Ірпінь – друге місто, де запроваджується цей проєкт.

Руслан Югас, представник ГО «Зелений промінь»:

«Це – молодіжне місто. Тут багато молодих людей, європейський світогляд, більш усвідомлені, і ми зразу звернули на це увагу. Хотіли ще до війни сюди поставити, але трохи відтермінували».

Представники громадської організації самі контролюватимуть наповнення контейнерів і відправлятимуть зібране на пункт сортування. А далі – вже за потребою.

 Катерина Пасюк, начальниця КП «Управління благоустрою міста»:

«Наприклад, навіть у дитячі притулки, притулки для людей похилого віку і, звичайно, у ті райони, де знищено все, або у ті локації, де люди тимчасово проживають. Ну ось так».

А ось так цей пункт працює.

Руслан Югас, представник ГО «Зелений промінь»:

«Беремо пакет з одягом. Зав’язуємо його. Бажано, щоб він був у чистому стані, без сміття. Поставили ось сюди. Беремо за ручку, яка знизу знаходиться, і піднімаємо вгору».

Надія Дроган, журналістка:

«Важливо цей контейнер не переплутати з баками для сортування сміття і не приносити той одяг, який вартий лише утилізації. А такий одяг і взуття, щоб він ще довго послужив людям, і щоб нужденні могли дякувати за це».

Читати також