Головна НовиниІрпінь В Ірпені відновив роботу дитячий садок «Сонечко»

В Ірпені відновив роботу дитячий садок «Сонечко»

Автор: Max

Дитсадок «Сонечко», що на вулиці Вериківського в Ірпені, відновив свою роботу. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Відтепер ще більше дітей, які проживають у нашій громаді, мають можливість відвідувати заклади дошкільної освіти, навчатися та проводити час із однолітками. У дитсадку «Сонечко» знову залунав дитячий сміх, а у батьків з’явилася можливість спокійно працювати, адже для вихованців закладу створений безпечний простір», — зазначив очільник Ірпеня.

Облаштування укриття у дитсадку відбулося за сприяння ПП «Практика».

«В укритті для дітей створені комфортні умови перебування у разі небезпеки, облаштоване безпечне та змістовне середовище. Також є куточок для відпочинку дітей, куточок зображувальної та ігрової діяльності, наявні дидактичні та демонстраційні матеріали. Ми докладемо максимум зусиль, щоб час перебування вихованців у дитсадку був максимально безпечним, цікавим та пізнавальним і ще більше маленьких ірпінчан повернулися до рідного міста», — додав мер.

Нагадаємо, зараз триває відбудова двох дитсадків в Ірпені – ДНЗ «Радість», на вулиці Миру, та ДНЗ «Віночок», що на вулиці Київській. Відбудова дитсадка «Радість» здійснюється завдяки фінансуванню уряду Литви. Садочок «Віночок» відбудовують і добудовують водночас, адже його відкриттю завадила війна. Кошти на відновлення ДНЗ «Віночок» надало португальське місто-побратим Ірпеня – Кашкайш.

Читати також