Головна НовиниІрпінь В Ірпені відновлюють парк «Покровський» (відео)

В Ірпені відновлюють парк «Покровський» (відео)

Автор: Max

У найбільш постраждалому від війни мікрорайоні СМУ в Ірпені, на вулиці Котляревського, розпочалася реконструкція парку «Покровський».

Анна, мешканка Ірпеня:

«Це суперова новина, тому що дуже багато пошкоджень. Від осколків метал був посічений і дітки можуть себе поранити — і ручки, і ніжки, це дуже небезпечно. Звичайно нам потрібно це все відновлювати. Будемо чекати із задоволенням!».

За декілька днів роботи працівники «Управління благоустрою міста» уже встигли замінити тут частину вхідної групи та демонтувати ділянки пошкодженого паркану. А ті, що можна відновити, – ремонтують, зачищають і по-новому фарбують.

Частково треба замінити і лави, ліхтарі та смітники. А ще у Покровському повністю замінять один із дитячих майданчиків. Цій новині особливо радіють батьки.

Марина, мешканка Ірпеня:  

«Тому що це – безпека в першу чергу. Так що це на часі! Потрібно, було б дуже добре».

В очікуванні реконструкції і різноманітні дерев’яні скульптури парку. 

Дмитро Скрипник, в. о. директора КП «Управління благоустрою міста»:

«Будуть вставлені частини дерева, щоб закрити повністю отвори. Відшліфовано, щоб взяло форму. І потім – пофарбовано або полаковано».

Перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук зазначив, від початку весни в Ірпені реконструювали майже всі зони відпочинку. По завершенню парку «Покровський», на черзі ще парк Незнайка та міська набережна. Усі ці роботи фінансуються із міського бюджету.

Андрій Кравчук, перший заступник Ірпінського міського голови:

«Люди повернулися в Ірпінь. Їм треба комфортні місця для відпочинку, а не аварійні лавки й паркани. У результаті військової агресії російської федерації багато парків в Ірпені, майже всі, зазнали певних пошкоджень. І всі ці елементи треба привести у відповідність, до нормального їхнього стану функціонування. І щоб люди могли насолоджуватися і відпочивати, а не думати тільки про війну».

Читати також