Головна НовиниІрпінь В Ірпені відкрили виставку фотопортретів «Сильні духом. Мами»

В Ірпені відкрили виставку фотопортретів «Сильні духом. Мами»

Автор: Max

5 жовтня в Ірпінській міській публічній бібліотеці імені Максима Рильського відбулося відкриття виставки фотопортретів «Сильні духом. Мами», присвяченої матерям загиблих українських воїнів. Про це повідомили в Ірпінській міській раді.

На світлинах зображені 12 жінок з різних куточків України, кожна зі своєю особливою історією. Вбрані у вишиванки, намиста та дизайнерські головні убори, але з відчуттям нестерпного болю, який читається у погляді від втрати найціннішого — своєї дитини.

Також у проєкті є мами, які досі чекають повернення своїх безвісти зниклих героїв. Однією з таких мам є Вікторія Яремчук з Кіровоградщини, яка вже 9 років шукає свого сина. В 2014 році військовослужбовець 3-го окремого полку спеціального призначення Олександр Яремчук зник безвісти при виконанні бойового завдання в Донецькій області поблизу Савур-могили.

Організувала проєкт мати загиблого спецпризначенця Олександра Єрощенка та ірпінчанка Наталія Дубчак.

photo_2023-10-06_09-00-53

«Щиро вдячна Парафії Різдва Пресвятої Богородиці, особисто Мирославу Латиннику та усім причетним за ініціативу проведення цієї виставки в нашій бібліотеці», — зазначила начальниця відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради Євгенія Антонюк.

Виставку можна відвідати до 20 жовтня з 09:00 до 17:00 за адресою вул. Шевченка, 3А.

Читати також