Головна НовиниІрпінь В Ірпені відкрилася персональна виставка картин Владислава Задворського (відео)

В Ірпені відкрилася персональна виставка картин Владислава Задворського (відео)

Автор: Max

Пейзажів цього разу немає. Але зараз шанувальників мистецтва підкорюють сюжетні композиції про оборону Ірпеня та, переважно, портретні роботи відомого ірпінського художника Владислава Задворського. В Ірпінській міській бібліотеці імені Максима Рильського відкрилася персональна виставка цього митця — «Зі світлом на шляху».

Владислав Задворський, художник:

«Для мене творчість має дуже велике значення. Сакральне, духовне, зцілювальне значення. Це як терапія і як професія. Це велике для мене, наче сонце. Тому й така назва».

Євгенія Антонюк, керівниця відділу культури, національностей та релігій ІМР:

«Для мене Владислав Задворський — це та людина, яка сьогодні доносить світові через художні образи про те, що місто-герой Ірпінь, який  дуже постраждав внаслідок ворожої окупації, розвивається і живе далі на повну життям яскравим, світлим, добрим».

«Зі світлом на шляху» — це далеко не перший персональний показ картин Задворського. Його полотна  можна було спостерігати  багато разів на різних міських експозиціях у довоєнні часи. Варто зазначити, що робота цього митця стала головною художньою ілюстрацією книги «Битва за Ірпінь».  Владислав Задворський  також є незмінним учасником художніх пленерів «Намальований Ірпінь».

Віра Пальчевська, бібліотекарка:

«Відчувається, що талант дійсно у вас від сил небесних. Доказ цьому всьому – ваші роботи, які виставлені на цій виставці».

Олександр Яценко, художник:

«Влад завжди був працьовитим. Робив по сто начерків в день, етюди кожен день. Тобто людина дуже працьовита. І завдяки тому, що він працьовитий, він створює гарні роботи».

Картини теперішньої виставки Владислав створював протягом цього та минулого років.

Андрій Кравчук, перший заступник Ірпінського міського голови:

«Від імені Ірпінського міського голови та Ірпінської міськради сьогодні подякував художнику за його вагомий внесок в розвиток художньої культури міста Ірпеня, за його активну участь в усіх наших міських пленерах. Нагородив його почесною грамотою, вручив монети від міста-героя і вкотре подякував за його активну позицію».

Не втрачайте можливості помилуватися картинами Владислава Задворського на цій виставці. Вона триватиме до 15 липня.

Читати також