Головна НовиниІрпінь В Ірпені відбудеться третя стратегічна сесія з відновлення та розвитку Ірпінської громади

В Ірпені відбудеться третя стратегічна сесія з відновлення та розвитку Ірпінської громади

Автор: Max

24 червня в Ірпені проведуть третю стратегічну сесію з відновлення та розвитку Ірпінської громади. На ній буде презентовано результати опитування ірпінців, візію до майстер-плану від американської компанії «Gensler» та багато іншого. Усіх охочих запрошують долучатися.

Як зазначають в Irpin Reconstruction Summit, впродовж заходу заплановані декілька блоків. Один із них — презентація результатів соціологічного опитування від «Социс», яке замовила компанія «Gensler».

«Ірпінців розпитали про спосіб вшанування пам’яті загиблих воїнів, чим містяни пишаються, а також, що потрібно змінити та розвинути задля розбудови нового квітучого Ірпеня та ще багато інших питань», — розповідають в IRS.

Також буде презентовано результати вправи «50+50», яку запропонували учасникам на минулих сесіях.

«На минулих стратегічних сесіях кожному комітету було запропоновано запропонувати 100 ідей для Ірпеня, потім відібрати та проголосувати за найуспішніші 10 з них. В суботу можна буде визначити рівень відповідності ідей містян(членів комітетів) з потенційними можливостями міста, візією та сильними сторонами, які мають бути враховані при практичному втіленні», — зазначають організатори.

Компанія «Gensler», яка активно співпрацює з Irpin Reconstruction Summit, презентує на стратегічній сесії перші напрацювання бачення розвитку Ірпеня.

«Ми сподіваємось допомогти Ірпеню спланувати міцніше, щасливіше та стійкіше майбутнє. Ми працюватимемо над тим, щоб відновити та підвищити якість життя, шанувати історію та героїчний дух мешканців, а також створити основу для довгострокового сталого економічного зростання. Важливо, щоб місто стало втіленням бачення свого народу, його керівництва, прикладом, на який можуть брати погляд інші міста України у процесі відбудови», — зазначила представниця компанії Надія Волчанська.

Під час заходу учасники також зможуть взяти участь у написанні SWOT-аналізу Ірпеня. Результатом цього аналізу стане визначення слабких та сильних сторін міста і виявлення загроз та можливостей.

До того ж, в Irpin Reconstruction Summit закликали усіх охочих долучатися до робочих комітетів, які працюють над стратегією розвитку Ірпінської громади.

«До робочих комітетів можна долучитися у якості експерта, написавши лист на пошту IRS [email protected] з темою листа «Долучитися до комітету», вказавши пріоритетний для вас комітет, свій нік у Telegram або номер телефону, ПІБ та інформацію про вас», — розповідають в IRS.

Наразі доєднатися можна до таких комітетів:

  • комітет здоров’я та спорту;
  • комітет з енергоефективних та кліматичних питань;
  • комітет з питань молоді;
  • комітет з питань культури;
  • комітет з питань освіти;
  • комітет з питань економічного розвитку;
  • комітет з питань урбаністики та архітектури;
  • комітет з питань житлово-комунального господарства;
  • комітет з гендерних, соціальних та інклюзивних питань;
  • комітет з питань транспорту та мобільності.

Нагадаємо, друга стратегічна сесія відбулася 6 травня в ірпінському парку Письменників.

Читати також