Головна НовиниІрпінь В Ірпені триває активна відбудова ліцею №3 (відео)

В Ірпені триває активна відбудова ліцею №3 (відео)

Автор: Max

Будівельні роботи з відновлення Ірпінського ліцею №3, який зруйнували російські окупанти, вже виконані на 40 %. Щоб встигнути відкрити оновлений заклад до першого вересня роботи тривають навіть у вихідні. Відбудову ліцею фінансує дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ).

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«Сьогодні ми зустрілися в Ліцеї №3. Щотижня ми проводимо робочі наради. Дивимося хід виконання, якість виконання робіт. Цей поверх повністю був вигорілий. Плити перекриття були провалені. Зараз хлопці замінили це перекриття повністю. Демонтували весь нагар, який тут був. І зараз, ми бачимо, вже тягнуть фініш»

Володимир Божко, головний інженер підрядної організації «Моноліт»:

«У нас виконані роботи по фасаду. Утеплення вже на 50%. Покрівля зроблена, я думаю, відсотків на 70. Оздоблення у нас зроблено вже. Пошпакльовані стіни відсотків на 70. Підлога зроблена 95%. Цоколь ми вже утеплили. Відсотків десь 50 зроблено».

Заклад зустріне вихованців і новими спортивними майданчиками. Хоча відбудова спортивних локацій не увійшла до програми фінансування ЮНІСЕФ, ці роботи погодились фінансувати ГО «Епіцентр дітям» спільно з БФ «Реал Мадрид». Будуть реконструйовані усі старі майданчики і збудовані два нові футбольні поля.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«Ще важливе питання, щоб ми дотримувалися усіх вимог інклюзії. Будуть у нас пандуси, мікроліфти. Бо інклюзія – це номер один. Завдання стоїть, щоб максимально ми все закінчили до першого вересня і діти могли піти в школу.

Зараз ми демонтуємо старий аварійний басейн і на наступний рік буде будуватися ще один корпус початкової школи в ліцеї № 3. Хочу повідомити також , що по спортивних майданчиках, по футбольних полях ми провели зустріч і «Епіцентр Дітям» вже допомагає їх робити. Бо в проєкт ЮНІСЕФ спортивні майданчики не були включені».

Станіслав Федоров, директор Ірпінського ліцею №3:

«Цей рік у нас такий ударний і наше першочергове завдання, щоб ми на перше вересня діток змогли запросити в оновлений ліцей. Тому робимо від нас, дорослих, все залежне, щоб цей результат був досягнений».

Читати також