Головна НовиниІрпінь В Ірпені стартує місцева програма контролю якості відбудови

В Ірпені стартує місцева програма контролю якості відбудови

Автор: Max

В Ірпені розпочинають місцеву програму контролю якості відбудови. В рамках програми спеціальна комісія від ІМР буде виїздити на перевірки, ініціювати зустрічі мешканців з підрядниками тощо. Про це повідомляють в Ірпінській міській раді.

Ця ініціатива реалізовується за підтримки голови КОВА Руслана Кравченка.

«Почалися скарги від мешканців щодо виконання будівельних робіт на об’єктах відбудови. Не якісно, не прозоро, не вкладаються в терміни. Майже всі чомусь думають, що за якість відбудови відповідає міська рада і всі мільйони стікаються до місцевих органів влади. Друзі, ЦЕ ПРАЦЮЄ НЕ ТАК. Коли замовником відбудови є профільне Міністерство, КОВА, іноземні партнери тощо, то у міста буквально немає повноважень для контролю якості цих робіт. Підрядника та технагляд обирає той, хто проводить тендер, він і стежить за всіма процесами. Але я хочу це змінити, бо наша команда докладає надзусиль, щоб залучити кошти на відновлення громади, а хтось вирішує їх недобросовісно відпрацювати», — повідомляють в раді.

Якщо ви стали свідками неякісної відбудови, маєте проблеми з роботою підрядників — телефонуйте на Гарячу лінію Ірпінського міського голови 0800335191.

Читати також