Головна НовиниІрпінь В Ірпені проводять нові перевірки якості відбудови багатоповерхівок

В Ірпені проводять нові перевірки якості відбудови багатоповерхівок

Автор: Max

Комісія Ірпінської міськради з депутатами округів почала перевірку з трьох багатоповерхівок, капітальний ремонт яких фінансує Фонд ліквідації наслідків збройної агресії, а замовником виступає Ірпінська міська рада. Про це повідомив мер Ірпеня Олександр Маркушин.

«Надійшла скарга про затоплення квартири через пошкоджену покрівлю від мешканців будинку на вулиці Шевченка, 4. Домовились, що підрядник виправить це власним коштом, коли будуть зводити новий дах», — зазначив Маркушин.

Ще одна проблема на Шевченка, 4 – кондиціонери. Не всі мешканці хочуть жити в енергоефективному теплому будинку, тому не дали згоду їх зняти. Вирішили, що підрядник сам буде демонтувати та повертати назад кондиціонери після завершення фасадних робіт.

«На Соборній, 146 активно тривають роботи, підрядник йде згідно з графіком. Водночас мешканці скаржаться на тріщину в будинку, яка виникла внаслідок ремонту в одному з комерційних приміщень на першому поверсі. Розберемось з цією проблемою. У будинку на вул. Миру, 10 ремонт триває без нарікань. Підрядник повинен закінчити всі роботи до червня 2024 року», — розповів мер міста.

Також цього тижня комісія перевірить будинки за адресами: вул. Котляревського, 54-А; Полтавська, 61; Соборна, 107; Соборна, 109; Білокур 7, 8, 9, 10.

Нагадаємо, на початку грудня 2023 року в Ірпені стартувала місцева програма контролю якості відбудови. В рамках програми спеціальна комісія від ІМР виїжджає на перевірки, ініціює зустрічі мешканців з підрядниками тощо.

Якщо ви стали свідками неякісної відбудови, маєте проблеми з роботою підрядників — телефонуйте на Гарячу лінію Ірпінського міського голови 0800335191.

Читати також