Головна НовиниІрпінь В Ірпені пройшли спортивні змагання з нагоди річниці звільнення міста від окупантів

В Ірпені пройшли спортивні змагання з нагоди річниці звільнення міста від окупантів

Автор: Max

Цими вихідними в Ірпінській дитячо-юнацькій спортивній школі відбулися комплексні спортивно-масові заходи з нагоди річниці визволення Ірпеня від російських окупантів. Зокрема юні спортсмени змагалися на вправність у боксі, волейболі та на майстерність у шашках. Про це інформує прес-служба Ірпінської міської ради.

Турнір юних боксерів «Відкритий ринг» зібрав 108 спортсменів із 15 регіонів Київщини та міста Києва. Команда Ірпінської ДЮСШ була представлена 20 спортсменами, 15 з яких стали переможцями турніру.

За результатами загального заліку перше командне місце посіли боксери з Ірпеня, друге — команда з Києва, третє — команда с. Пісківка Бородянської громади.

У турнірі з волейболу першість також здобули ірпінці — волейбольний клуб «Ірпінь». Друге місце виборола команда Ірпінської ДЮСШ, третє — волейбольного клубу «ПАйП».

Змагання із шашок серед дорослих пройшли в Ірпінському шахово-шашковому клубі. Участь взяли 18 спортсменів з Київщини. У результаті перше місце посів Владислав Кульчицький з Радомишля, друге — Сергій Зборчий з Ірпеня та третє — Іван Ксендзук з Яготина.

Читати також