Головна НовиниІрпінь Управління благоустрою: дротовий хаос інтернет-провайдерів має бути прибраний за 7 днів

Управління благоустрою: дротовий хаос інтернет-провайдерів має бути прибраний за 7 днів

Автор: Max

Керівництво КП «Управління благоустрою міста» провело зустріч з представниками інтернет-провайдерів Ірпеня щодо неналежного утримання телекомунікаційних мереж. Провайдери мають навести лад зі своїм обладнанням за сім днів.

«Поточна ситуація з утриманням телекомунікаційних мереж не є задовільною — дроти не тільки впливають на естетичний вигляд міста, а й можуть створювати певні ризики», — зазначають в управлінні.

Інспектори комунального підприємства проведуть перевірки та складуть приписи. Після відведеного терміну в сім днів мережі, що залишатимуться у неналежному стані, демонтують.

Також за результатами зустрічі має бути відновлена робоча група в Telegram, де інтернет-провайдери будуть якнайшвидше реагувати на фото і відео актуальних проблем.

«Шановні мешканці Ірпінської громади! Просимо надсилати ваші фото та відео пошкоджених, обвислих дротів на опорах (із зазначенням адреси): Viber/Telegram +38 096 930 63 20, електронна пошта kpkontrol[email protected] », — звернулися в «Управлінні благоустрою міста».

Нагадаємо, цю тему на початку серпня підняли журналісти ITV у програмі «єПроблема»:

Читати також