Головна НовиниІрпінь Учні ІЛІТу поставили англомовну виставу про протидію булінгу в школі

Учні ІЛІТу поставили англомовну виставу про протидію булінгу в школі

Автор: Max

Учні Ірпінського ліцею інноваційних технологій створили повчальну англомовну виставу про протидію булінгу в школі. В цьому їм допомогла вчителька англійської мови Ольга Гущина. Виставу показали молодшим школярам з Ірпінського ліцею №2.

За основу вистави ліцеїсти взяли один із епізодів книги подружжя письменників Карлайлів «Життєствердні історії та пригоди поні Тоні і його друзів». Там головний герой – поні Тоні, якого цькують у школі.

«Сподіваємося, що змогли донести учням Ірпінської громади, що треба цінувати один одного, підтримувати та ніколи не ображати!», — розповіли в ІЛІТі.

Нагадаємо, у лютому цього року Ірпінський ліцей №3 отримав 100 примірників книги «Життєствердні історії та пригоди поні Тоні і його друзів» від авторів Елізи та Річарда Карлайлів.

Книга «Життєствердні історії та пригоди поні Тоні і його друзів» — двомовна. Вона написана англійською та українською мовами. У ній автори навчають дітей, як протистояти булінгу та вірити в себе.

Варто зазначити, що Еліза Карлайл — Єлизавета Соломатіна — родом з України. Вона вже багато років проживає в США і є військовою повітряних сил США.

Читати також