Головна НовиниІрпінь Учениці Ірпінського ліцею «Лінгвіст» стали найкращими українознавцями серед школярів України та світу

Учениці Ірпінського ліцею «Лінгвіст» стали найкращими українознавцями серед школярів України та світу

Автор: Max

Учениці гуманітарного ліцею «Лінгвіст» Анна Коваль та Людмила Благодушка посіли I і II місця на ХVІ Міжнародному конкурсі з українознавства. На конкурсі вони представили свої наукові роботи. Про це повідомили в Управлінні освіти і науки ІМР.

Учениця 9 класу Анна Коваль представила свою наукову роботу про українсько-литовську ідентичність та творчість латиномовного поета епохи Відродження Миколи Гусовського. За свою робота вона отримали перше місце. Допомагала школярці з її роботою вчителька Тетяна Павліченко.

А ось учениця 10 класу Людмила Благодушко вирішила написати свою наукову роботу про функціонування синонімічних рядів у творі Ліни Костенко «Маруся Чурай». Людмила посіла друге місце на Міжнародному конкурсі. Керівницею її роботи була вчителька Ліна Вишневська.

«Пишаємося високими результатами учнів. Щиро дякуємо керівникам науково-дослідних робіт учасників конкурсу за плекання національно свідомого підростаючого покоління і підтримку обдарованих учнів», — написали в Управлінні освіти і науки.

Цей Міжнародний конкурс щорічно проводить Науково-дослідний інститут українознавства. У ньому беруть участь учні 8-11 класів з різних куточків України та світу. Мета конкурсу — залучення молоді до пізнання України та розвиток інтелектуального потенціалу школярів на засадах українознавства.

Читати також