Головна НовиниІрпінь У Муніципальній варті Ірпеня розповіли про нові вибухонебезпечні знахідки

У Муніципальній варті Ірпеня розповіли про нові вибухонебезпечні знахідки

Автор: Max

Сапери служби розмінування Муніципальної варти Ірпеня розказали про свої нові вибухонебезпечні знахідки на території громади. Серед них — 122-мм та 30-мм снаряди, підвісний авіаційний паливний бак, залишки снаряда від «Урагану» та хвостики від мін.

Один із 120-мм снарядів знайшли у кар’єрі в мікрорайоні СМУ, де відпочивають багато ірпінців. Про цю небезпечну знахідку саперам повідомив власник одного із закладів біля пляжу.

«Спільними зусиллями з групою реагування муніципальної варти і поліцією було евакуйовано всіх відпочиваючих, яких у спекотний день було дуже багато. Територію огородили маркувальною стрічкою і забезпечили її охорону, після чого снаряд вилучили. Також було обстежено ділянку дна водойми в районі виявленого снаряда — інших небезпечних знахідок там не було», — розповідають у Мунварті.

Ще одна знахідка — хвостик 80-мм міни, що застряг на верхівці сосни. Як зазначають сапери, міну довелося вирізати разом зі шматком стовбуру.

«Армія росії створила в Україні найбільше мінне поле у світі. Попри те, що на Київщині ведуться роботи з розмінування вже майже 15 місяців, нині знешкоджено лише невелика частка «сувенірів», які залишили російські окупанти. Це ті вибухонебезпечні предмети, які були в найбільш помітних і людних місцях. Особливо небезпечними наразі є лісосмуги, ліси, водойми та поля», — зазначають у службі розмінування Муніципальної варти Ірпеня.

Нагадаємо, у разі виявлення вибухонебезпечного предмета мешканці Ірпінської територіальної громади можуть звернутися на цілодобову «гарячу лінію» Муніципальної варти: (073) 070-05-57, (068) 379-92-27, (04597) 60-400.

Читати також