Головна НовиниІрпінь У Фонді відновлення Ірпеня розповіли історію родини Каліних, які втратили свою оселю

У Фонді відновлення Ірпеня розповіли історію родини Каліних, які втратили свою оселю

Автор: Max

Фонд відновлення Ірпеня презентував чергову відеоісторію ірпінської родини, яка втратила свою оселю через бойові дії у місті. Будинок на вулиці Київській в Ірпені, де до початку повномасштабного вторгнення мешкала сім’я Каліних, згорів вщент внаслідок влучання ворожих снарядів.

«Історія цього будинку почалася у 1992 році. Ми вирішили збудувати підґрунтя для будинку, який ми потихеньку б зводили. Фундамент будинку зводив я сам. Усе було зроблено з любов’ю для нашої дочки», — розповідає про історію своєї оселі голова сім’ї Михайло Миколайович.

У цьому будинку Михайло Миколайович проживав зі своєю дружиною та сім’єю дочки. З перших днів повномасштабного вторгнення він вступив у тероборону Ірпеня. Пан Михайло першим дізнався, що будинок горить, побачивши це на власні очі.

«Зробити нічого не можна було, це була безвихідь. Дуже неприємно, коли те, що ти будував 30 років, все іде прахом і зробити нічого не можеш», — розповідає пан Михайло.

Родина не має можливості відбудувати будинок та потребує допомоги.

«Допомогти родині можна вже зараз, відправивши переказ з приміткою “Родині Каліних”», — зазначає співзасновник зазначив співзасновник Фонду відновлення Ірпеня Володимир Карплюк.

Відправити переказ можна ТУТ.

Нагадаємо, Фонд відновлення Ірпеня розповідає історії зруйнованих будинків в місті, щоб залучити допомогу на їхню відбудову. Зокрема, нещодавно вони опублікували відеоісторію знищеної оселі родини Вовк.

Читати також