Головна НовиниІрпінь У Фонді відновлення Ірпеня поділилися історією будинку родини Каліт з Ірпеня

У Фонді відновлення Ірпеня поділилися історією будинку родини Каліт з Ірпеня

Автор: Max

Фонд відновлення Ірпеня опублікував чергову історію пошкодженого будинку в Ірпені. У будинку на вулиці Вишневій, 1/6Б до війни проживало подружжя Каліт зі своєю донькою. Їхню оселю, як і оселі тисяч ірпінців, було пошкоджено під час активних бойових дій на Київщині.

«24-го, коли почалася війна, ми спочатку не повірили у це і здавалося, що це буквально на кілька годин і все пройде, і все буде добре», — розповідає Тетяна Каліта.

Родина виїхала ще 25 лютого. За день до війни у Тетяни підтвердився Covid-19, а 24 лютого захворіла і донька, тож, коли у місті зникло світло і опалення, родина вирішила виїжджати.

Будинок Каліт повністю вигорів через влучання ворожих снарядів та детонації російської техніки на подвір’ї.

Родина вже почала частину ремонтних робіт самостійно, власним коштом. Але повністю відновити будинок своїми силами сім’я Каліт не може.

«Допомогти родині в цьому можна вже зараз, відправивши переказ з приміткою “Родині Каліт”», — зазначає співзасновник Фонду відновлення Ірпеня Володимир Карплюк.

Допомогти можна ТУТ.

Нагадаємо, Фонд відновлення Ірпеня розповідає історії зруйнованих будинків в місті, щоб залучити допомогу на їхню відбудову. Зокрема, нещодавно вони опублікували відеоісторію знищеної оселі родини Полікарпових.

Читати також