Головна НовиниІрпінь У Бородянці навели лад навколо місцевого озера (відео)

У Бородянці навели лад навколо місцевого озера (відео)

Автор: Max

Ніна, працівниця архівного відділу:

«У нас толока, прибираємо наш районний центр. Уже не районний, але улюблену свою Бородянку. Щоб було гарно».

У Бородянській громаді триває двомісячник з благоустрою. Сьогодні на місцевому ставку, де полюбляють відпочивати бородянці, прибирали працівники селищної ради та структурних підрозділів.

Сергій Клевчук, заступник Бородянського селищного голови:

«Дивіться, як гарно працюють. На одному берегу працює гуманітарний напрямок: освітяни, соціальні служби, діти, молодь. З іншого — бухгалтерія, економічний відділ, тендерний».

Щоб водойма виглядала охайніше, працівники замітали, збирали сухе гілля та сміття довкола неї. І з води також витягали всякий непотріб.

Галина, працівниця Служби у справах дітей БСР:

«Наводимо порядок і кайфуємо від того, що у нас чисте довкілля і тут будуть гуляти діти».

До працівників селищної ради долучилася й молодь. Члени Молодіжного парламенту вийшли, щоб підтримати акцію.

Віталій, член Молодіжного парламенту Бородянки:

«Хочемо, щоб наші діти виходили і гралися, як мінімум, у чистому місті. До всього цього будемо приєднуватися і прибирати також на інших водоймах, де постійно купаються люди. Взагалі хочемо, щоб наша громада була тільки кращою, і кращою, і кращою».

Працівники ж шкіл, садочків, комунальних та приватних установ у межах загальноселищної толоки прибирають територію навколо своїх закладів. Місцевих мешканців же закликають прибирати територію своїх дворів і прилеглих вулиць. Двомісячник з благоустрою триватиме у Бородянській громаді  до 4 травня.

Юлія Розпаченюк, начальниця відділу з питань ЖКГ, транспорту та благоустрою БСР:

«Надалі у нас є в планах запровадити двомісячник з благоустрою на постійній основі, тобто раз в квартал, у літньо-осінній-весняний період і можливо трошечки частіше, щоб наша територія була чистою».

Читати також