Головна НовиниІрпінь Товариство «Відважних» відзвітувало про хід будівництва ЖК «Сімейний»

Товариство «Відважних» відзвітувало про хід будівництва ЖК «Сімейний»

Автор: Max

Товариство «Відважних» відзвітувало про хід будівництва у передмісті Києва житлового комплексу «Сімейний», що розташований в місті Димер, Вишгородського району.

На будівництві житлового комплексу будівельники активно працюють над штукатуркою та фарбуванням стін, виконують стяжку підлоги, монтують вікна та кладуть тротуарну плитку у дворі. Активно працють над встановленням газопровідних труб та вже встановили лічильники водопостачання

ЖК «Сімейний» комплекс закритого типу в смт. Димер з власним великим дитячим майданчиком, зоною для відпочинку — мангалами та столиками, парковками, благоустроєм території та спортивним майданчиком.

Товариство «Відважних» – група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. Партнерами та співзасновниками товариства є Володимир Співак та Володимир Карплюк.

З 2010 року колектив «Відважних» побудував 17 житлових комплексів, у яких уже проживає понад 10 тисяч мешканців. Група компаній «Відважних» створила такі проєкти в галузі нерухомості: ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Tоwn Буча», «Буча Квартал», «Центральний Буча», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський», «CENTRAL HOUSE» тощо. Лише в минулому році на 9 місяців раніше товариство «Відважних» здало житловий комплекс «CENTRAL HOUSE» та на 11 місяців раніше вручило ключі інвесторам від власних квартир житлового комплексу «Novator Irpin». Цього року компанія вручила ключі від ЖК «Burgundia», що також розташований в Ірпені.

Читати також