Головна НовиниІрпінь То чи буде ярмарок у парку «Центральний»?

То чи буде ярмарок у парку «Центральний»?

Автор: Max

На попередньому засіданні члени виконкому ІМР не продовжили дозвіл на виїзну торгівлю ФОП Ковальчуку Олександру Федоровичу через систематичне порушення ним правил благоустрою. Саме цей підприємець проводив ярмарок у вихідні в парку «Центральний». Тому протягом декількох тижнів ярмарки там не проводили.

Сьогодні ж на чергове засідання виконавчого комітету ІМР КП «Управління благоустрою міста» винесло дві пропозиції на проведення ярмарку від підприємців ФОП Ковальчук Олександр Федорович та ФОП Якубовська Лариса Володимирівна. Обидва питання викликали активне обговорення серед членів виконкому. Утім рішення про надання дозволу на проведення ярмаркових заходів ФОП Якубовській Ларисі Володимирівні таки підтримали.

Укласти договір із цим підприємцем КП «Управління благоустрою міста» зможе тільки після того, як мер Олександр Маркушин підпише рішення. Чи встигнуть до цієї суботи — невідомо.

Частина членів виконкому не підтримала це рішення. Зокрема, й Ігор Куценко, який запропонував створити відповідну комісію на чолі з мером, яка буде обирати найкращу пропозицію для проведення ярмарку.

«Олександр Григорович, пропозиція: Катерина Пасюк збирає підприємців, ми робимо комісію, Ви її очолюєте. І ми обираємо з цього переліку найкращу пропозицію», — зазначив Ігор Куценко.

Олександр Маркушин підтримав таку ідею.

Читати також