Головна НовиниІрпінь Спортсмени з Ірпеня завоювали 15 золотих медалей на відкритому турнірі з кікбоксингу ІСКА «Незламна воля»

Спортсмени з Ірпеня завоювали 15 золотих медалей на відкритому турнірі з кікбоксингу ІСКА «Незламна воля»

Автор: Max

Спортсмени з ірпінського клубу «Реформа» завоювали 15 золотих медалей на відкритому турнірі з кікбоксингу ІСКА «Незламна воля». Про це повідомив тренер команди Володимир Сотін.

Турнір проходив учора в м. Києві. На змагання зібралося близько 200 учасників. Клуб «Реформа» був представлений у складі 10 спортсменів, які вибороли 15 золотих, 3 срібні і 4 бронзові медалі.

Зокрема, Галущенко Семен завоював 4 золоті медалі, Микитин Олександр – дві золоті і одну бронзову, Колпаков Богдан – дві золоті, Даниленко Давид – дві золоті, Багара Дарина – дві золоті, Ігнатенко Денис – одну золоту і дві бронзові, Карабутов Данило – одну золоту, Левенок Богдан – одну золоту, Скуратівський Микита – дві срібні та Юрченко Дмитро – срібну та бронзову медалі.

«Ми дуже вдячні усім, хто нам допомагає, вдячні батькам за довіру. Велика подяка ЗСУ. Міць, сила! Діти круті, усім подяка від мене. Далі більше…вперед в 2024», — додав Володимир Сотін.

Нагадаємо, нещодавно спортсмени з «Реформи» вибороли 21 медаль на Чемпіонаті Світу з кікбоксингу ІСКА у Мюнхені.

Читати також