Головна НовиниІрпінь Школярка з Ірпеня розповіла про визволеного з полону медика полку «Азов» на Всеукраїнській конференції

Школярка з Ірпеня розповіла про визволеного з полону медика полку «Азов» на Всеукраїнській конференції

Автор: Max

Учениця Ірпінського академічного ліцею НУБіП Єлизавета Голячук підняла тему повернення додому українських військовополонених на VІІІ Всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді. У своїй доповіді вона розповіла про Героя нашого часу, захисника Маріуполя, медика полку «Азов», який був у російському полоні — Максима Ємельяненка.

«Більше року тому наш навчальний заклад до Дня Козацтва відправляв подарунки захисникам полку «Азов», серед яких був і медик Максим. Згодом Максим Ємельяненко став на захист міста Маріуполь та потрапив у полон. І лише у вересні 2022 року захисника повернули на рідну землю», — розповіли у Ліцеї.

Допомогав готувати доповідь Єлизаветі сам Максим Ємельяненко. Зокрема, консультував щодо змісту її наукової роботи з основ тактичної медицини.

«Військовослужбовець кожного разу наголошує, що важливо пам’ятати про всіх, хто і досі в полоні, адже з власного досвіду знає про це. Сучасні герої надихають наших ліцеїстів на нові здобутки, а ми в свою чергу будемо робити все можливе, щоб пам’ять про них не зникала», — зазначили в Ліцеї.

Цьогорічна Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді пройшла в онлайн-форматі та була присвячена темі державотворчих процесів в Україні «Через віки в ХХІ століття».

Нагадаємо, наприкінці березня в Ірпінському академічному ліцеї НУБІП провели благодійний ярмарок. Школярі, їхні батьки та педагоги об’єдналися, щоб допомогти придбати дрони для Збройних сил України. Загалом вдалося виручили 13 235 тис. грн.

Читати також