Головна НовиниІрпінь Сапери Мунварти Ірпеня вилучили снаряд на залізниці 

Сапери Мунварти Ірпеня вилучили снаряд на залізниці 

Автор: Max

Сьогодні під час виконання колійних робіт в районі гаражного кооперативу неподалік переїзду працівники Укрзалізниці побачили предмет, схожий на вибухонебезпечний, та викликали піротехнічну службу Муніципальної варти Ірпеня.

«Під час очистки щебеневого баласту колій вигрібний пристрій крім щебеню затягнув нездетонувавший 120-мм артилерійський снаряд до САУ «Нона» без підривника. Наші сапери оперативно прибули на місце, обмежили доступ цивільних осіб, вилучили снаряд і передали його представникам Нацполіції під охорону та подальше знешкодження. Також додатково проведено обстеження території поряд на наявність інших вибухонебезпечних предметів», — повідомили у Мунварті.

Якщо ви виявили вибухонебезпечний предмет, або потребуєте обстеження на наявність таких предметів — телефонуйте на цілодобову «гарячу лінію» Муніципальної варти: (073) 070-05-57; (068) 379-92-27; (045 97) 60-400 (також за вказаними мобільними телефонами доступні месенджери Viber, Telegram, WhatsApp, Signal). Лінія працює для Ірпеня, Михайлівки-Рубежівки, Забуччя, Козинців та Діброви. 

Читати також