Головна НовиниІрпінь Сапери Муніципальної варти навчають ірпінців мінній безпеці

Сапери Муніципальної варти навчають ірпінців мінній безпеці

Автор: Max

Сапери служби розмінування Муніципальної варти Ірпеня продовжують проводити лекції про мінну безпеку. Днями таке навчання організували для членів Добровольчого формування Ірпінської територіальної громади №1 та педагогічного колективу Ірпінського центру позашкільної освіти.

Фахівці розповіли освітянам та добровольцям про види вибухових пристроїв, їхні характерні особливості та загрозу життю і здоров’ю, яку вони несуть. Також сапери розповіли, як уникати виникнення небезпечних ситуацій, та що робити, якщо така ситуація все-таки сталася, поділились повчальними історіями з власного досвіду.

«Слід розуміти, що і на Київщині, через рік після завершення активної фази бойових дій, небезпека все ще значна», — наголошують у Мунварті.

Сапери служби розмінування нагадують прості правила дій у випадку виявлення вибухонебезпечного чи підозрілого предмету:
1.  Зберігайте спокій;
2.  Не торкайтесь підозрілих предметів! Не намагайтесь їх пересунути, підняти чи знешкодити. Забороняється курити та використовувати відкритий вогонь поруч;
3.  Відійдіть на безпечну відстань — 300 метрів та позначте місцезнаходження підозрілого предмету;
4.  Попередьте про небезпеку інших!
5.  Проінформуйте про знахідку! Телефонуйте до ДСНС — 101, до поліції — 102. А мешканці Ірпінської територіальної громади можуть також звернутись до саперної служби Мунварти — (073) 070-05-57; (068) 379-92-27; (045 97) 60-400.

Нагадаємо, наприкінці березня сапери служби розмінування Муніципальної варти Ірпеня почали проводити ірпінським школярам лекції з мінної безпеки. Першу зустріч провели з вихованцями Ірпінського центру позашкільної освіти.

Читати також