Головна НовиниІрпінь Руслан Кравченко: із 2,8 тисяч заявок на єВідновлення в Ірпінській громаді не перевірено навіть однієї тисячі

Руслан Кравченко: із 2,8 тисяч заявок на єВідновлення в Ірпінській громаді не перевірено навіть однієї тисячі

Автор: Max

Очільник Київської обласної військової адміністрації заявив про повільну перевірку заявок на єВідновлення в Ірпінській громаді. За його словами, Ірпінська громада одна із найповільніших на Київщині у цьому питані.

«Більш ніж за три місяці люди подали понад 2,8 тис. заяв. Але із них не опрацювали навіть однієї тисячі. Як виявилося, в комісії немає достатньої кількості фахівців, щоб обробляти таку кількість заяв. І це при тому, що для цього є всі ресурси», — наголошує Руслан Кравченко.

Обласна адміністрація направила п’ятьох фахівців для пришвидшення роботи комісії в Ірпінській громаді.

«На місці розбиратимемося, де відбувся збій, та налагодимо ефективний процес. Люди не повинні бути заручниками цієї ситуації та місяцями чекати гроші», — наголошує очільник КОВА.

Варто нагадати, комісія з перевірки заявок на компенсацію за пошкоджене житло почала працювати в Ірпінській громаді з 15 травня через п’ять днів після запуску програми «єВідновлення». В Ірпінській громаді працює одразу три експертні комісії.

Читати також