Головна НовиниІрпінь Припинено повноваження ірпінської депутатки Валентини Кравченко — партія «Нові Обличчя»

Припинено повноваження ірпінської депутатки Валентини Кравченко — партія «Нові Обличчя»

Автор: Max

22 квітня Центральна Рада Політичної партії «Нові Обличчя» прийняла рішення задовольнити пропозицію зборів Ірпінської міської партійної організації про відкликання депутата Ірпінської міської ради Валентини Кравченко. Про дане рішення партія «Нові Обличчя» повідомила Ірпінську міську територіальну виборчу комісію.

Починаючи з 23 квітня 2024 року Кравченко Валентина Резікоєвна вже не є депутатом Ірпінської міської ради. 

Наступного за черговістю обраного за списком депутата від партії «Нові Обличчя» Ірпінська ТВК визнає на найближчому своєму засіданні.

«Відповідно до ст. 5 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» повноваження депутата припиняються без прийняття рішення відповідної ради у разі його відкликання. Частиною 7 статті 41 Закону передбачено, що рішення про відкликання приймається Вищим керівним органом політичної партії. Таким чином, моментом втрати депутатом своїх повноважень є саме прийняття фінального рішення партії про його відкликання. Отже депутат втрачає повноваження саме з моменту прийняття такого рішення  керівним органом партії та наявність у нього повноважень не залежить від рішення ради», — зазначили у партії «Нові Обличчя».

Читати також