Головна НовиниІрпінь Пошкоджений будинок на Котляревського, 54А в Ірпені капітально відремонтують

Пошкоджений будинок на Котляревського, 54А в Ірпені капітально відремонтують

Автор: Max

В Ірпені капітально відремонтують будинок на вулиці Котляревського, 54А. Понад 21 мільйон гривень на капремонт виділяють з фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Про це журналістам ITV повідомив начальник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства ІМР Сергій Канюра.

«Будинок постраждав під час активних бойових дій. Повністю вигорів один під’їзд та покрівля. Проєктом капітального ремонту передбачено відновлення та укріплення конструкцій, утеплення фасаду, ремонт водогону та інше», — зазначив він.

Найближчим часом гроші надійдуть до бюджету Ірпеня. Головним розпорядником коштів буде виконавчий комітет Ірпінської міської ради.

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин разом із депутаткою округу Євгенією Антонюк та представниками проєктної організації вже презентували проєкт капітального ремонту мешканцям будинку.

«Віримо разом з мешканцями в те, що уже зовсім скоро роботи з відновлення будинку розпочнуться», — наголосила Євгенія Антонюк.

Нагадаємо, Служба відновлення та розвитку інфраструктури Київщини профінансує капітальний ремонт чотирьох багатоповерхівок в Ірпені. Йдеться про будинки на вулиці З. Алієвої, 61, на вулиці Громадянській, 2 та на Северинівській, 128 і 131. Загалом на них виділяють понад 190 мільйонів гривень.

Читати також