Головна НовиниІрпінь Поліція таки була в Ірпінській міськраді, — судова ухвала

Поліція таки була в Ірпінській міськраді, — судова ухвала

Автор: Max

Інформаційне агентство ITV отримало копію ухвали про виїмку документів в Ірпінській міській раді . В судовій ухвалі йдеться про те, що Національна поліція Київської області розслідує кримінальне провадження №42024110000000 за ознаками кримінального правопорушення по ч. 4 ст. 191 ККУ (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану).

Після публікації ITV про обшуки в міській раді та у посадових осіб виконавчого комітету міський голова Олександр Маркушин публічно заявив, що ця інформація не відповідає дійсності. Втім, редакція ITV отримала від власних джерел у виконкомі ІМР копію ухвали про виїмку документів, що підтверджують розкрадання бюджетних коштів і подальшої їх передачі меру Ірпеня.

Зокрема, в ухвалі йдеться про те, що «Окремі працівники виконавчого комітету Ірпінської міської ради, зокрема начальник відділу обліку та звітності Глужанець Х.К., начальник відділу економіки та стратегічного планування Жиган Я.В., начальник відділу з питань комунальної власності, фінансового контролю, інвестицій та житлово-комунального господарства управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та ЖКГ Багінський Д.І., начальник відділу по роботі з персоналом Халаім Т.П., головні спеціалісти відділів Чаплюк Ю.Г., Барановська А.І., Левицький М.Ю. та інші отримували протягом 2023 року надмірно завищені заробітні плати, частину з яких у розмірі від 10 до 30 тисяч гривень з кожного працівника, вони повертали готівкою». Згідно з ухвалою, «за вказівкою міського голови Маркушина О.Г. передавали загально зібрану суму особисто йому».

«Крім того в ході досудового розслідування встановлено, що з метою реалізації вищевказаної протиправної схеми привласнення бюджетних коштів, за вказівкою Маркушина O.Г., невстановленими на даному етапі слідства особами, підроблено табелі обліку робочого часу за 2021-2024 роки», — зазначають слідчі. 

Читати також