Головна НовиниІрпінь Платформа «Свій дім» збирає історії людей, які втратили свої оселі через війну

Платформа «Свій дім» збирає історії людей, які втратили свої оселі через війну

Автор: Max

Платформа «Свій дім» збирає історії українців, які втратили своє житло через війну. Ініціатори проєкту створюють базу пошкоджених та знищених об’єктів, щоб привернути до них увагу держави, благодійників і міжнародних організацій.

Свої історії проєкту «Свій дім» розповіли вже понад 300 мешканців великих та маленьких населених пунктів України. Серед них — історія мешканки Ірпеня Анни Дзери. Багатоповерхівка на вулиці Троїцькій в Ірпені, у якій мешкала пані Анна разом зі своєю сім’єю, вигоріла вщент.

«13 березня отримали від сусідки фото, на якому побачили, що наш дім у вогні. Вже після звільнення Ірпеня, чоловік поїхав туди з надією, що хоч щось залишилося у квартирі. Але на жаль….Він надіслав мені смс із жахливими світлинами і написав: «Тільки не плач», – розповіла Анна платформі «Свій дім».

Детальніше історію Анни Дзери можна прочитати ТУТ. А поділитися власною історією можна заповнивши форму за посиланням.

Нагадаємо, Фонд відновлення Ірпеня розповідає історії зруйнованих будинків в місті, щоб залучити допомогу на їхню відбудову. Зокрема, нещодавно вони опублікували відеоісторію знищеної оселі родини Вовк.

Читати також