Головна НовиниІрпінь Олександр Маркушин пригадав, як оголошував про звільнення Ірпеня

Олександр Маркушин пригадав, як оголошував про звільнення Ірпеня

Автор: Max

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин опублікував відео за 28 березня 2022 року, де він оголосив про звільнення Ірпеня. Тоді він наголосив, що ще триває зачистка і повертатися додому мешканцям надто рано. А також подякував усім, хто допомагав звільняти місто.

««Сьогодні звільнений Ірпінь!» — я мріяв сказати ці слова усі 23 дні перебування російської мерзоти у нашому місті. Скажу чесно, тоді говорити було дуже важко – хотілося сміятися і плакати водночас. Тремтів голос і все всередині. Але невимовно раділа душа!», — розповів мер Ірпеня.

За словами Маркушина, сьогодні мешканці Ірпеня радіють, що вільні. І оплакують воїнів, які поклали у битві за Ірпінь свої життя, та мирних мешканців, чиє життя жорстоко і цинічно забрали.

«Рідний мій Ірпінь, я вітаю тебе з річницею нашої перемоги! Ця перемога показала всьому світові, чого варта так звана «друга армія світу». І на що здатна Тероборона Ірпеня та ЗСУ! Вічна пам’ять Героям! Слава ЗСУ! Все буде Ірпінь!», — написав Олександр Маркушин.

Нагадаємо, 28 березня Ірпінь було звільнено від російських загарбників. Далі почергово ЗСУ витіснила армію окупанта з Гостомеля, Бучі, Ворзеля та всієї Київщини та Чернігівщини.

Читати також