Головна НовиниІрпінь Олександр Маркушин опублікував ролик про оборону та звільнення Ірпеня

Олександр Маркушин опублікував ролик про оборону та звільнення Ірпеня

Автор: Max

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин опублікував відеоролик до річниці звільнення міста-Героя від ворожої армії. Він закликав усіх згадати ті страшні події та кожного, хто тоді захищав, боровся, допомагав, евакуйовував і рятував.

У відео-хроніці зібрані кадри евакуації, боїв, воєнні звернення мера Ірпеня, військових та волонтерів, відеодокази воєнних злочинів рф та перші перемоги оборонців міста.

«Саме завдяки єдності громади, мужності Тероборони й ЗСУ та великій любові до України та Ірпеня нам вдалося звільнити рідне місто від окупантів. Битва за Ірпінь стала першою Перемогою України після повномасштабного вторгнення. Україна неодмінно поверне собі всю свою землю. А подвиг Героїв Ірпеня пам‘ятатиме весь світ», — наголосив Олександр Маркушин.

Наприкінці відео згадано поіменно 39 загиблих Героїв, які віддали за Ірпінь власні життя.

Нагадаємо, до річниці звільнення Ірпеня від окупантів члени Ірпінської молодіжної ради написали текст та заспівали пісню, присвячену рідному місту. Слова поклали на музику відомого маршу ОУН у авторській обробці, а також створили власний кліп із кадрами бойових дій в Ірпені та історичних моментів його відбудови після звільнення.

Читати також