Головна НовиниІрпінь Народний депутат Заблоцький озвучив англійською документальний фільм “Форпост Ірпінь”

Народний депутат Заблоцький озвучив англійською документальний фільм “Форпост Ірпінь”

Автор: Max

Документальний фільм “Форпост Ірпінь”, який вийшов до річниці деокупації міста Ірпінь, відтепер доступний для англомовного глядача. Англійською фільм озвучив народний депутат України, заступник керівника групи з міжпарламентських зв’язків зі США Мар’ян Заблоцький.

28 березня 2022 року було звільнено Ірпінь, який стримав ворога на шляху до столиці та отримав статус “Ірпінь – місто-Герой”. Цьому передували бої, внаслідок яких було зруйновано 70% соціальної та житлової інфраструктури Ірпеня. Ці події відображені у документальному фільмі “Форпост Ірпінь”, основою якого стали відеоматеріали, зняті на мобільні телефони безпосередніми учасниками подій лютого-березня 2022 року. Фільм створено на основі книги-хронології “Битва за Ірпінь” Петра Щербини, який виступив продюсером та керівником авторської групи фільму до річниці визволення міста.

Українською мовою “Форпост Ірпінь” озвучив український рок-музикант, лідер гурту “Друга Ріка” Валерій Харчишин. Фільм українською та англійською мовами доступний до перегляду на сайті або на YouTube-каналі Петра Щербини

“Форпост Ірпінь” – це шана героїзму загиблих бійців героїчної територіальної оборони Ірпеня, які ціною свого життя не пропустили ворога до столиці України.

Народний депутат України Мар’ян Заблоцький підтримує відновлення Ірпінської громади. Минулого року він ініціював підписання угоди про побратимство між Ірпенем та Маямі (Флорида, США) та передачу стрілецької зброї від поліції Маямі до поліції та тероборони Ірпеня.

Читати також