Головна НовиниІрпінь Найдорожчий бухгалтер на Київщині: зарплата головної бухгалтерки в Ірпінській міськраді вдвічі більша, ніж у колег в області

Найдорожчий бухгалтер на Київщині: зарплата головної бухгалтерки в Ірпінській міськраді вдвічі більша, ніж у колег в області

Автор: Max

В Ірпені продовжує набирати обертів скандал із необґрунтовано завищеними зарплатами працівників виконавчого комітету міської ради. Щоб дізнатися чи правдиві звинувачення, журналісти ITV вирішили порівняти зарплати працівників виконкому ІМР за 2023 рік із зарплатами їхніх колег в інших містах Київщини. Для порівняння ми обрали міста області з понад 30 тисячами мешканців. Першими порівнюємо зарплати головних бухгалтерів у міських радах регіону.

Начальницею відділу обліку та звітності й головною бухгалтеркою Ірпінської міської ради є Христина Глужанець. Згідно з її декларацією за 2023 рік на цій посаді вона заробила 1 326 223 грн, це — приблизно 110 518 грн у місяць.

Майже таку саму зарплату в рік отримує колега Глужанець з Вишгорода. Однак варто зазначити, що у Вишгородській міській раді цей відділ розширений і займається також фінансовим та господарсько-організаційним забезпеченням. Отож начальник відділу бухгалтерського обліку, фінансового та господарсько-організаційного забезпечення Вишгородської міськради Ігор Мирієвській за рік отримав 1 167 479 грн зарплати. Це — приблизно 97 289 грн в місяць, що на 13 тисяч грн менше, ніж зарплатня ірпінської головної бухгалтерки.

Їхні ж колеги з інших міст, які займають подібні посади, в середньому заробляють вдвічі менше — близько 450 тисяч грн в рік, а це — 37 тисяч грн в місяць.

Найменше серед усіх своїх колег у 2023 році заробила начальниця фінансово-господарського відділу, головна бухгалтерка Фастівської міської ради Ольга Міхеєва. За рік на посаді вона отримала 368 367 грн, це — приблизно 30 697 грн у місяць. Що більш ніж утричі менше, ніж отримує у місяць головна бухгалтерка в Ірпені.

Для порівняння ми також вирішили дізнатися скільки на подібній посаді заробляє чиновник у Київській міській раді. Так ось: Валентина Дроздова, начальниця відділу бухгалтерського обліку та звітності секретаріату Київської міської ради, у рік отримала 591 938 грн. Це більш ніж удвічі менше заробітку Христини Глужанець в Ірпінській міській раді.

Що ж ще є у декларації за 2023 рік найдорожчої бухгалтерки Київщини Глужанець?

Вона має у власності три об’єкти нерухомості: будинок на 144 м² і земельну ділянку площею 599 м² у селі Бучанського району та земельну ділянку на 1 500 м² у селі Забуччя Ірпінської громади. Право власності на останню земельну ділянку Христина Глужанець набула у 2023 році. Оціночна вартість у декларації — 32 000 грн. Також у спільній власності з чоловіком вона має ділянку на 191 м² у Михайлівці-Рубежівці. А сам чоловік Глужанець володіє землею у селі Синяк Бучанського району на 800 м².

Христина Глужанець має автівку — LEXUS NX 200 2018 року. Її вона придбала у 2021 році, оціночна вартість авто, вказана у декларації, — 1 050 000 грн. Чоловік головної бухгалтерки ІМР має три автівки, дві з них однакові — JEEP GRAND CHEROKEE 2018 року випуску, третя — це та сама модель лише старша, 2016 року випуску.

Чоловік Христини Глужанець займається підприємницькою діяльністю. За 2023 рік він заробив майже стільки ж, скільки й дружина на держслужбі — 1 375 194 грн.

Читати також