Головна НовиниІрпінь На відбудову будинку на Лисенка, 14Г в Ірпені зібрали 330 тисяч доларів

На відбудову будинку на Лисенка, 14Г в Ірпені зібрали 330 тисяч доларів

Автор: Max

Ще один збір UNITED24 на відбудову ірпінського будинку закрито. 330 тисяч доларів зібрали на відновлення пошкодженої багатоповерхівки на вулиці Лисенка, 14Г. Амбасадором цього проєкту був відомий український боксер Олександр Усик. Про це повідомили у UNITED24.

«Завдяки внескам донорів з усього світу та персональному внеску чемпіона вдалося зібрати 330 000$, які допоможуть повернути додому 40 сімей», — зазначили у UNITED24.

Збір коштів на відновлення будинку на вулиці Лисенка, 14Г Олександр Усик відкрив 17 січня, у свій День народження. Перший внесок спортсмен зробив особисто — 8 000 000 гривень.

Окрім квартир, у цьому будинку також розташований дитячий боксерський клуб. 24 березня минулого року неподалік від нього, пострілом у скроню, росіяни вбили 39-річного тренера Олексія Джунківського.

Нагадаємо, на початку червня було закрито ще один збір UNITED24. Гроші зібрали на відбудову ірпінського ЖК «Затишний двір», що на вулиці Давидчука, 42. Амбасадором цього проєкту був відомий французький режисер Мішель Азанавічус.

Читати також