Головна НовиниІрпінь На матеріали і смаколики воїнам: ірпінським берегиням потрібна фінансова підтримка

На матеріали і смаколики воїнам: ірпінським берегиням потрібна фінансова підтримка

Автор: Max

Уже 16 місяців поспіль члени громадської організації «Берегині з Ірпеня» щоденно працюють для наближення перемоги України у війні з російським агресором. Волонтерам завжди потрібна фінансова та матеріальна підтримка.

«За цей час відправлено на фронт 18882,55 кв. м плетених маскувальних сіток ( за останній місяць — 1495,4 кв. м) та 45656,31 кв. м «сіток-витинанок» (за місяць — 6740,5 кв. м). До речі, стандартна сітка на авто – 6*4, це – 24 кв. м, а на велику техніку 10*10 – це 100 кв. м. В одному рулоні спанбонда – 400 кв.м. То ж легко порахувати потреби в закупівлі матеріалів для праці», — розповідають волонтери.

Також, за їхніми словами, з приходом холодів знову виріс попит на окопні свічки. Для їх виготовлення потрібні парафін, картон та металеві банки з-під консерви.

«Вже 1742 свічки зігрівають наших Героїв. На часі вітамінні суміші, мед з горіхами, для зміцнення здоров’я. За місяць зроблено 1342 індивідуальних контейнерів. Знову жіночки в’яжуть теплі шкарпетки, килимки для сидіння, шиють труси. Все для фронту! Сила в Єдності! Тому ми дуже вдячні небайдужім людям, які постійно підтримують і допомагають! Приходьте до нас, допомагайте і Україна обов’язково переможе! Слава Нації! Слава ЗСУ!», — додають ірпінські берегині.

Волонтерський штаб ОГ «Берегині з Ірпеня» розташований в приміщенні Державного податкового університету. Зв’язатися із волонтерами та дізнатися їхні потреби можна на їхній сторінці у фейсбуці.

Допомогти із закупівлею матеріалів для виготовлення маскувальних сіток, окопних свічок тощо можна, надіславши кошти на карту: 4246 0010 0449 2249

Читати також