Головна НовиниІрпінь На фронті загинув командир штурмового підрозділу, який брав участь в обороні Ірпеня, Олександр Ткаченко

На фронті загинув командир штурмового підрозділу, який брав участь в обороні Ірпеня, Олександр Ткаченко

Автор: Max

На фронті загинув командир штурмового підрозділу, який брав участь в обороні Ірпеня, Олександр Ткаченко. Трагічну звістку повідомив його друг, офіцер ЗСУ Володимир Коротя.

«СЕВАСТ — кожна літера в твоєму позивному з великої літери. В міру — Майстер сержант служби Божої Олександр Ткаченко. Твій дрокар уніс тебе від мене. Ти був самий мужній воїн, яких я знав», — написав він.

Володимир Коротя згадав, як разом із Олександром Ткаченком вони захищали Ірпінь на блокпосту «Жираф».

«Без тебе я не зміг би вибудувати оборону на Жирафі в Ірпені. Я віддавав тобі досвідчених воїнів, а сам працював із цивільними. Ти підтримував всі мої бізнес-плани. Ми віджимали коробки, а твій взвод в цей час відсікав піхоту. В критичні моменти ти завжди брав РПГ замість гвинтівки чи автомата. Коли мені було складно на Жирафі і не було вже ніяких сил, коли орки зажали нас з трьох сторін. Я сказав тобі, що вже не можу. Ти спитав мене: — Ти в АТО відступав. Я сказав: — Ні. І ти сказав — забороняю відступати. Для того, щоб утримувати позиції, ми вночі носили ящики з БК, по коліно в воді по досточках і тримаючись за мотузку під романівським мостом. Тому що хотіли, щоб бійці максимально відпочили. Ти організував снайпінг на Жирафі, від якого загинуло дуже багато москалів. Ти казав: займайся облаштуванням позицій і піхотою, а я буду займатись вогневою підтримкою. Ти ніколи не хотів, щоб ми клали свої ордени разом. Казав просто: хочеш, іди візьми в сейфі. Ти завжди махав мені дуже ніжно. Бо казав, що ми повинні робити цей світ краще! Дякую, що був зі мною в цій війні. Без тебе я би не справився», — зазначив Володимир Коротя.

Читати також