Головна НовиниІрпінь Михайлівка-Рубежівка та Забуччя відзначили День села (відео)

Михайлівка-Рубежівка та Забуччя відзначили День села (відео)

Автор: Max

Це – Михайлівка-Рубежівка. Селу більше чотирьох сотен років. Зараз тут живе майже 3500 людей. У суботу його мешканці вийшли на «Співоче поле», щоб разом із  сусіднім Забуччям відзначити спільне свято – День села. Найперше – хвилиною мовчання вшанували тих односельців, завдяки яким ці села продовжують жити.

Зазвичай, усі свята у Михайлівці-Рубежівці відзначали гучно. Але цього разу, через війну, кажуть більше смутку ніж радості. А тому свято вирішили зробити незабутнім у першу чергу – для дітей.

У дітвори цього дня програма була дуже насичена. Одні брали участь у майстер-класах з розмальовки, інші  опановували нові розваги і закидали мішечки у кільце.

Неймовірні пристрасті кипіли і на іншому спортивному майданчику. Тут, команда вже трохи старшеньких розгорнула справжнісінький хокей на траві. Матч, схоже, зіграно успішно.

Максим, мешканець Михайлівки-Рубежівки:

«Це був флорбол. Цікаві емоції. Класно грати»

Набігалися, награлися,  і — на концерт юних артистів  Ірпінської студії «Рів’єра». Топ-моделі студії зачарували глядачів своїм дефіле у вишиванках. На імпровізований подіум виходили й  з іншими оригінальними номерами. Особливо потішили публіку найменшенькі актори.

 Ілона Соколовська, керівниця студії «Рів’єра акроденс»:

«Ми готувалися і приїхали спеціально, щоб привітати усіх зі святом. Тут так красиво. І люди такі гарні , і зустрічали нас так добре. Дуже приємно було. Дякую»

Дорослі кажуть, День села – це ще й добра нагода подякувати тим, хто трудиться на його благо і щодня робить село ще кращим.

Андрій Кравчук, перший заступник Ірпінського міського голови:

«Хто слідкує за селом, прибирає. Усім нашим комунальним службам у селі, старості, депутатам сільським. Усій нашій команді на чолі з нашим Ірпінським міським головою. Я вдячний вам. Ми працюємо для вас і завдяки вам».

 Віталій Хоменко, директор КП «Рідне село»:

«Намагаємось створювати комфорт, затишок у наших селах. Щоб нашим мешканцям було приємно повернутися додому. А нашим гостям було радісно і комфортно знаходитися у нас».

З Днем Михайлівки-Рубежівки та Забуччя селян привітали колишні очільники громади і теперішня староста.

Катерина Пасюк, депутатка Ірпінської міської ради, староста Михайлівсько-Рубежівського округу 2020-2023 рр.:

«Я пишаюся, що я із села. Знаю, що ви пишаєтеся, що ви селяни. У нас тут усе по іншому, по-домашньому. Ви подивіться на цю атмосферу. Ми тут всі рідні».

Андрій Помазан,  депутат Ірпінської міської ради, Михайлівсько-Рубежівський сільський голова 2015-2020 рр.:

«Сьогодні я дуже щасливий бачити на цій площі дітей, чути їхній сміх.  Я впевнений, що з кожним роком ми будемо повертатися все більше і більше до того стану, коли ми святкували не задумуючись, раділи щиро, вітали один одного».

Ірина Кравчук, староста Михайлівсько-Рубежівського старостинського округу:

Дякуємо і пам’ятаємо тих, завдяки кому ми можемо сьогодні проводити це свято. Також хочемо подякувати нашим партнерам, які допомогли організувати це свято, благодійним фондам, нашому виконавчому комітету Ірпінської міської ради, нашим депутатам місцевим. Дякую усім, хто відгукнувся. Зі святом вас, дорога громадо»!

Читати також