Головна НовиниІрпінь Мунвартівців нагородили відзнаками «За розмінування»

Мунвартівців нагородили відзнаками «За розмінування»

Автор: Max

П’ятеро фахівців Муніципальної варти Ірпеня отримали відзнаки «За розмінування». Їх нагородив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин під час засідання сесії міськради.

Михайла Лакея, Євгенія Котова, Олексія Глушкова, Максима Климчука та Дмитра Кравченка нагородили за мужність, самовідданість та професійність, яку вони проявляють під час знешкодження вибухонебезпечних предметів на території Ірпінської громади. Як зазначають у Мунварті, усі нагороджені працівники також є членами Добровольчого формування Ірпінської громади.

«Бажаємо саперам подальших звершень у такій нелегкій але почесній професії, активної та результативної праці, і не зупинятися на досягнутому задля блага нашої громади і всієї України!», — побажали своїм працівникам у Муніципальній варті.

Нагадаємо, також під час 30-тої сесії Ірпінської міської ради депутати ухвалили рішення про перейменування 29-ти вулиць міста. Які нові назви отримали вулиці, чи всі депутати підтримали це рішення, та що про це кажуть мешканці Ірпеня – в сюжеті ITV.

Читати також