Головна НовиниІрпінь Мішель Азанавічус завітав до Ірпеня подивитися як повертається до життя «Затишний двір»

Мішель Азанавічус завітав до Ірпеня подивитися як повертається до життя «Затишний двір»

Автор: Max

Це ЖК «Затишний двір» на вулиці Давидчука в Ірпені. Вже понад пів року триває його активне відродження. У лютому амбасадор UNITED24, оскароносний французький режисер Мішель Азанавічус закликав світ повернути «Затишний двір» до життя. А сьогодні він приїхав побачити хід його відновлення.

Мішель Азанавічус, амбасадор UNITED24, французький режисер:

«Я дуже радий побачити такі результати відновлення цього будинку. Сподіваюся, що вже у грудні сюди зможуть повернутися всі мешканці і відсвяткувати Різдво та інші свята уже у себе вдома», – поділився амбасадор UNITED24.

На відбудову «Затишного двору» Мішель Азанавічус зібрав понад 250 тисяч євро. Наразі тут уже відремонтовано дах, частину фасаду та відбудовано квартири на верхніх поверхах.

Близько 30 % мешканців уже повернулися додому. Серед них і пані Олена із донечкою Лілі.

Олена Дроботенко, мешканка ЖК «Затишний двір»:

«Ми бачимо будинок, бачимо, що наші надії справдилися. Ми бачимо як будинок відновлюється, якими це темпами швидкими робиться, і ми дуже щасливі цьому».

Всього у будинку 120 квартир. Якісь із них були частково пошкоджені, якісь повністю знищені. Але заразтут робота кипить на кожному кроці.

Хід будівництва регулярно перевіряють мер Ірпеня Олександр Маркушин і голова КОВА Руслан Кравченко.

Руслан Кравченко, голова КОВА:

 «На цьому об’єкті роботи йдуть за графіком, відставання немає. Будинок повинен згідно з  планом здатися 1 грудня 2023 року».

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«Хочу ще раз вам подякувати, що ви є амбасадором UNITED24 і допомагаєте відбудовувати наш Ірпінь. Дякую вам!».

Нагадаємо. Мішель Азанавічус — французький кінорежисер, кіносценарист, актор та монтажер. Прославився завдяки своїй широко відомій роботі у фільмі «Артист» (2011), який отримав Премію «Оскар» за найкращий фільм на 84-тій церемонії вручення премії «Оскар» 2012 року, також ця робота дозволила йому отримати Премію «Оскар» за найкращу режисерську роботу. Інші його фільми: Агент 117: Каїр — шпигунське гніздо (2006) та Агент 117: Місія в Ріо (2009).

Читати також