Головна НовиниІрпінь Мешканців Ірпеня просять не заходити на територію Ліцею №3 — там тривають будівельні роботи

Мешканців Ірпеня просять не заходити на територію Ліцею №3 — там тривають будівельні роботи

Автор: Max

Директор Ірпінського ліцею №3 Станіслав Федоров вкотре закликав мешканців Ірпеня, зокрема мікрорайону СМУ, не заходити на територію ліцею поки там тривають будівельні роботи. Це небезпечно і може завадити відновленню освітнього закладу.

Першочергово звернення Станіслава Федорова стосується батьків дітей, які звикли проводити вільний час на території Ліцею №3 — на багатофункціональному спортивному майданчику з тренажерами та футбольному полі.

«Шановні батьки, діти, на сьогодні частина спортивного майданчика і, зокрема, частина бігової доріжки є частиною будівельного майданчика. Швидкість відбудови нашого ліцею залежить і від вас безпосередньо. Не дай Боже, щось трапиться на будмайданчику, то будівництво може дуже сильно затягнутися», — пояснив директор ліцею у своєму відеозверненні.

За словами Федорова, важка спецтехніка працює на території Ліцею №3 щодня, навіть у вихідні, майже до 21:00.

Нагадаємо, нещодавно в Ірпені почали відбудову Ліцею №3, який найбільше серед освітніх закладів громади постраждав під час бойових дій у місті. Відбудова фінансується міжнародною організацією UNICEF. На роботи виділено 4,8 мільйонів євро.

Після старту будівельних робіт Ірпінський міський голова Олександр Маркушин та директор ліцею Станіслав Федоров в прямому ефірі розповіли деталі відбудови цього освітнього закладу.

Читати також