Головна НовиниІрпінь Мер Ірпеня Олександр Маркушин знову зустрівся з родичами загиблих захисників

Мер Ірпеня Олександр Маркушин знову зустрівся з родичами загиблих захисників

Автор: Max

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин ініціював чергову зустріч з родичами загиблих захисників Ірпеня та України. Про це повідомив депутат Ірпінської міськради Антон Головенко.

Цього разу батьків та дружин загиблих героїв зібрали за щедрим столом, щоб вкотре обговорити питання різнобічної допомоги та підтримки.

«Не судіть нас дуже строго, але ми дійсно хотіли для цих людей зробити свято. І не банальне офіційне з трибунами і мікрофонами, а так, щоб по-домашньому. З нормальним спілкуванням і навіть відпочинком. З вином і м’ясом. З пловом та салатами. Зі сміхом і звісно сльозами… Родини наших загиблих Героїв пережили багато горя. Тому міський голова ініціював цю зустріч для неформального спілкування», — написав Антон Головенко на своїй сторінці у фейсбуці.

Окрім Олександра Маркушина з ірпінськими родинами, які за дев’ять років українсько-російської війни втратили найрідніших, зустрілися також депутат Ірпінської міської ради Антон Головенко та директорка Територіального центру соціального обслуговування Діана Бондар. Саме вони відповідають в Ірпінській громади за напрямок опіки над родичами загиблих бійців.

Нагадаємо, на початку травня з сім’ями загиблих героїв зустрічався й голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Каплюк. Зустріч відбулася на Алеї Героїв в Ірпені. Там Володимир Карплюк розповів про плани перейменувати частину вулиці Котляревського на вулицю Героїв, де будуть встановлені меморіальні комплекси, присвячені подвигам жителів Ірпінської громади при обороні міста і всієї України.

Читати також