Головна НовиниІрпінь Лікарів ірпінської «первинки» відзначили у Верховній раді України

Лікарів ірпінської «первинки» відзначили у Верховній раді України

Автор: Max

Колектив Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги нагородили грамотою Верховної Ради України — «За заслуги перед українським народом». Відзнаку із рук спікера парламенту Руслана Стефанчука отримав директор Центру Андрій Левківський.

«Від імені нашого мужнього та дружнього колективу дякую очільнику Парламенту за відзнаку нашої щоденної роботи. Дякую кожному співробітнику Ірпінської “первинки” за Ваш внесок у розвиток медицини міста. Знаю, що наші лікарі можуть все – витягувати поранених бійців з поля бою, приймати пологи в умовах бойових дій та щоденно допомагати кожному мешканцю Ірпінської громади», — написав Андрій Левківський на своїй сторінці у фейсбуці.

Нагадаємо, що одразу після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну під керівництвом Андрія Левківського на базі Ірпінської міської поліклініки було створено медичний штаб, де рятували життя пораненим мешканцям Приірпіння, українським захисникам і, навіть, приймали пологи. За той час у поліклініці народилося чотири малюки.

Також варто зазначити, що після деокупації Київщини директору Ірпінського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Андрію Левківському, директору Ірпінської центральної міської лікарні Антону Довгополу, лікарю-акушеру-гінекологу Сергію Горошку та завідувачу багатопрофільного стаціонару ІЦМЛ Володимиру Левчуку Указом Президента було присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».

Звання «Заслужений працівник охорони здоров’я України» також було присвоєне заступникові керівника Ірпінського міського центру первинної медико-санітарної допомоги з технічних питань Олегу Плетяному.

Читати також