Головна НовиниІрпінь Компанія «Antiterror Security Group», Муніципальна варта та поліція почали спільні патрулювання ірпінськими парками

Компанія «Antiterror Security Group», Муніципальна варта та поліція почали спільні патрулювання ірпінськими парками

Автор: Max

Цими вихідними вперше ірпінські парки спільно патрулювали працівники Мунварти, охоронної компанії «Antiterror Security Group» та поліції. Усі вони будуть забезпечувати правопорядок на території парків міста. Про це повідомили у «Antiterror Security Group».

«Спільне патрулювання є важливим кроком у зміцненні співробітництва між різними службами та поліпшенні загальної безпеки. Віримо, що такі заходи сприятимуть покращенню якості громадського простору і зроблять його ще більш привабливим для всіх жителів та відвідувачів.
Завдяки спільним зусиллям мешканці та гості можуть насолоджуватися чудовою природою та активно відпочивати, маючи впевненість у своїй безпеці. Нехай парки нашого міста залишаються місцем зустрічей, відпочинку та веселощів для всіх нас!», — зазначають в охоронній компанії.

Нагадаємо, співпраця між Муніципальною вартою Ірпеня та охоронною компанією «Antiterror Security Group» зародилася ще у грудні 2021 року. Тоді керівник Мунварти Микола Ковальчук та директор компанії Дмитро Орлов підписали меморандум про співпрацю.

Читати також