Головна НовиниІрпінь Кабмін виділяє 178 мільйонів гривень на реконструкцію Ірпінської гімназії «Освіта»

Кабмін виділяє 178 мільйонів гривень на реконструкцію Ірпінської гімназії «Освіта»

Автор: Max

Кабінет Міністрів України виділяє 178 мільйонів гривень субвенції за програмою відновлення роботи пошкоджених закладів освіти на відновлення Ірпінської гімназії «Освіта». Таким чином, заклад освіти стане втричі більшим. Про це повідомили в Ірпінській міській раді.

Ця сума економить 80% міського бюджету від загальної вартості реконструкції «Освіти». Місто має додати всього 20%.

Проєкт реконструкції передбачає збільшення наявної площі гімназії з 1500 м² до майже 5000 м². Відповідно кількість учнів зросте з 262 до 400; будівництво сучасного спортзалу, нового харчоблоку та повноцінного укриття; відкриття інклюзивно-ресурсної кімнати; облаштування території.

Реконструкція гімназії «Освіта» має розпочатись цьогоріч та завершитися у 2025-му.

Нагадаємо, в Ірпінській громаді оприлюднили звіт про відновлення після майже двох років деокупації. Як йдеться в документі, протягом майже двох років відновлено 501 багатоквартирний будинок з 515, що потребували поточного ремонту на загальну суму 455,9 млн грн за рахунок резервного фонду державного бюджету, обласної субвенції, міжнародних партнерів, благодійних організацій та програми «ВідновиДІМ». З 94 будинків в Ірпінській громаді, що потребували капітального ремонту, наразі 7 вже відновлюються за фінансування ініціативи Президента UNITED24. Також 59 будинків подані на фінансування до Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.  Із них по 22 вже тривають ремонтні роботи, ще по 22-х затверджено фінансування, і 15 – ще на розгляді. На жаль, 25 багатоповерхівок підлягали демонтажу. 20 із них вже демонтовано, щодо більшості цих адрес вже триває проєктування нових будинків.

Читати також