Головна НовиниІрпінь Історія ірпінчанки про війну потрапить до книги фестивалю Faine Misto

Історія ірпінчанки про війну потрапить до книги фестивалю Faine Misto

Автор: Max

Організатори музичного фестивалю Faine Misto збирають історії українців про повномасштабну війну для книги, яку збираються видати. Першою історією, яку вже відібрали, стала розповідь мешканки Ірпеня. Про це в ефірі програми «Культури на часі» розповів співзасновник та організатор фестивалю Володимир Пасяка.

«У нас вже є одна історія на 26 сторінок з ілюстраціями дівчинки, яка прожила ось це все. Я не знаю, як назвати те, що відбувалося в Ірпені. Хочемо, щоб це побачили не тільки українці, бо ми і так знаємо. Хочемо, щоб цю книгу побачили і за кордоном», — зазначив Володимир Пасяка.

Книжку планують перекласти англійською і польською мовами.

Варто зазначити, цьогорічний фестиваль Faine Misto пройде 28-30 липня у Львові. Володимир Пасяка зазначив, що там працюватимуть сцени, де артисти розповідатимуть про свої переживання під час війни, а також вільний мікрофон для відвідувачів, щоб кожен зміг розповісти, що з ним відбувалося.

«Ми всі дуже змінилися, кожен мав своє переживання, свої втрати та своє горе. У когось була своя радість, у когось — нещастя: війна дає абсолютно різні емоції. І нам захотілося, щоб люди про це поговорили, бо багато з нас замкнулися в собі та своїх переживаннях і приблизно півтора року продовжують у них бути. Ми вирішили створити майданчик, де можна зустрітися й про це поговорити», — сказав Пасяка.

Розповісти свою історію можна ТУТ.

Нагадаємо, 1 червня, у День захисту дітей, в Ірпені презентували дитячу збірку «Ірпінь — мій дім». Її створили з розповідей юних ірпінців про рідне місто та його мешканців.

Читати також